Hakkımızda

Redzone içgiyim firmamız 15 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren tekstil (içgiyim ve çorap) konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan sirketimiz;

Erkek, bayan , çocuk iç giyim ve çorap üretimi yapmaktadır. kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede iç giyim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazğecmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Redzone ğösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Felsefemiz

Dürüstlük

Güvenirlik

İş Ahlakı ve Etiği

Gelişim en çok önem verdiğimiz değerlerimizdir.

Misyonumuz

Müşteri ilişkilerinden insan kaynaklarına, pazar beklentilerinden teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla; müşteri memnuniyeti merkezli sistematik çalışmalar ile tekstil sektöründe lokomotif olmak. Global pazardaki değişen talep ve istekler doğrultusunda, istikrarlı, kaliteli üretim ve hizmet ile güvenilir olmak ve bu yönde markalaşarak sektörde söz sahibi ve örnek bir kurum olmak. Her geçen gün daha fazla yatırım daha fazla istihdam yaratarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve toplumsal gelişmeyi hızlandırmak. Müşteri memnuniyetine odaklanarak rekabet üstünlüğü sağlayan, uluslararası markalarla rekabet edebilen, ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, faaliyet ve mali performansıyla sürekli ve büyüyen, topluma ve çevreye katkı sağlayan bir grup olmak.

Vizyonumuz

Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.